| RianaUdroiu a întrebat:

Imi puteti da si mie cateva nume de magazine cu haine la moda. ca alea din America sau asa ceva? Mersi!

2 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Pentru ca la americani e alta mentalitate, se cumpara foarte mult haine din SH-uri. Totul tine de adaptarea hainelor la propriul stil si de felul in care le combini. Tot la ei e foarte popular magazinul Forever21, tocmai datorita preturilor foarte mici. Se gaseste si la noi in Bucuresti, dar sunt ceva mai scumpe decat la ei

| Alina1113 a răspuns:

Www.fims.ro. poate gasesti aici