| Fillaide a întrebat:

Imi puteti propune niste coafuri pentru domnisoara de onoare? Sa fie cat mai simple, multumesc.

1 răspuns:
| cristinutza_3765 a răspuns:

Depinde in mare parte de fata fiecarei fete si de rochie.puteti sa fiti toate la fel dar sincer nu va sfatuiesc pentru ca fiecare fata are o alta fata si i se potriveste o anumita coafura. puteti sa va faceti coc pe mijloc in spate, sau coc pe o parte, sa va impletiti parul in spic, sa il lasati desprins pe spate sau in fata sau sa va luati o clama care sa se asorteze cu rochia ma refer la culoaresi in spate va prindeti o coada mai de jos si lasati cateva suvite in fata sau va faceti coc si lasati cateva suvite in fata... funda?:X