| SimpleGirl_5909 a întrebat:

imi puteti spune va rog cum este stilul lui zendaya coleman(roky) din totul pentru dans chiar nu stiu cum e stilul ei ma puteti ajuta va rog? mersi

Răspuns Câştigător
| Bailey a răspuns:

Nu prea stiu sa-ti spun ce fel de stil are, dar iti pot spune cum sa te imbraci ca ea.winking
Niste colanti luciosi negri o bluza lasata pe un umar niste tenesi in picioare, o jacheta si multe multe accesorii.winking
Sper ca te-am ajutat. Mult succes! funda? :*

2 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Nu prea stiu sa-ti spun ce fel de stil are , dar iti pot spune cum sa te imbraci ca ea. winking
Niste colanti luciosi negri o bluza lasata pe un umar niste tenesi in picioare , o jacheta si multe multe accesorii . winking
Sper ca te-am ajutat. Mult succes ! funda? :*