| ciakloverx a întrebat:

In ce mgazine din Afi Palace, Plaza (Bucuresti) sau River Plaza Mall (Rm.Valcea) ati vazut tricouri cu trupe rock gen Slipknot, Bullet from my valentine, green day etc? Preturi? Multumesc, funda!

3 răspunsuri:
| Georgi86 a răspuns:

Eu de exemplu am vazut in Bucuresti in IDM, au un stand, de acolo am luat un tricou cu Manowar si din cate stiu au si cu Slipknot, de AFI sau Plaza nu stiu daca ar avea

| Georgi86 a răspuns:

Pret..intre 13-18 lei

| Frutella a răspuns:

Iti poti comanda de pe bestial.ro tricouri cu orice formatie si orice album. Preturile incep de la 14 lei si au toate marimile. Transportul costa 5 lei sau cam asa, deci nu e foarte scump. Iti spun ca este un site serios pentru ca eu eu imi comand luna de luna de acolo. In maxim 3 zile ajunge comanda. Bafta!