| Mihai1810 a întrebat:

Salutare internatilor, voi ce trupe de rock, heavy metal si derivatele acestora ascultati? Eu ascult slipknot, bullet for my valentine si skillet in principal plus alte melodii de la alte trupe.

8 răspunsuri:
| JackFrost96 a răspuns:

Pink Floyd (Trupa mea preferata), Led Zeppelin, Guns N' Roses, Queen, Aerosmith, Nirvana, Scorpions, Bon Jovi, Metallica, AC/DC, Rammstein, Cargo, Trooper, Bucovina.

| Mayhem666 a răspuns:

Linkin Park, Starset, Hollywood Undead, etc.
Dar in general ma uit la AMV-uri si cu alte genuri de muzica (pop, dance, urban), nu doar rock.

| Gonrax a răspuns:

Skillet, Linkin Park, Starset, Three Days Grace, Goodbye to Gravity si cam atat laughing

| Deaad a răspuns:

Momentan Behemoth,Burzum,Shining,Xasthur,Forgotten Tomb,Silencer,Nile,Gorgoroth,Gojira,Satanic Warmaster,Gorguts,Mayhem,Darkthrone,Satyricon,Katatonia,Watain.

In general muzica extrema,death si black metal.

Si imi plac mai multe cum ar fi:Slipknot,Korn,Metallica,Megadeth, Slayer, Kreator, Radiohead, 13th floor elevators,pink floyd,Black Sabbath,Dream Theater,Deep Purple,Led Zepelin,Cannibal Corpse,Belphegor,Kistvaen,Opeth, Sadistic Intent, Venom, Ophis, Pantera si mult mult mai multe.

| Deaad a răspuns (pentru Deaad):

Si rammstein bineinteles.
Cum sa uit de una din trupele mele preferate, Rammstein?

| spiridus25 a răspuns:

Metallica,Nightwish,Iron Maiden,AC/DC,Guns N Roses,Bucovina,Linkin Park,Vita de Vie,Pink Floyd,Scorpions,Trooper,Pantera,Bon Jovi,Iris,Evanescence,Deep Purple,Aerosmith,Queen,Cargo,Green Day,Epica,Paramore,Nirvana,Nickelback,Bullet for My Valentine,Led Zeppelin,HIM,Cradle of Filth,Slash,Within Temptation,Black Veil Brides,Skillet,My Dying Bride, Disturbed, Skid Row, U2, Black Sabbath,Dream Theater,Goodbye To Gravity,Avenged Sevenfold,Alternosfera,Lacuna Coil,The Killers,Pasarea Colibri,Three Days Grace,Bring Me the Horizon,Whitesnake,Celelalte Cuvinte,Europe,Compact,Bad Religion,Stone Sour,Rise Against,Radiohead,The Pretty Reckless,Breaking Benjamin,Foo Fighters,Kings Of Leon,Alice Cooper, Dire Straits, Seether, Asking Alexandria, Velvet Revolver.

| Aslam a răspuns:

Salut! happy Eu ascult Skillet, Linkin Park, Starset.

| DeLuxeBest a răspuns:

Disturbed,Pantera,FiveFingerDeathPunch,DistemOfADown,Slayer,Eluveitie,DrowningPool,BloodSpot,Amarth,CanibalCorpse,etc