| FashionVictim93 a întrebat:

Joia viitoare am balul la Facultate si particip la miss ..si una din teme este cum am imbrac la prima intalnire? ai dorii idei...multumesc happy

2 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Si eu am participat la un concurs de genu si am luat locul 1 iar una din intrebari exact asta mi-a fost si mie
iti pot spune din ce am raspuns eu
sti ce am zis?
prefer stilu de imbracaminte simplu DAR cu gust.
Un maieu cu o pereche de blugi cu tur lasat si niste tenesi in picioare o gentuta micuta si cateva accesori simple pe mana.
Tu poate ai alt stil dar ce te pot sfatui e sa mergi pe linia de tinuta simpla.Cu cat e mai simplu dai dovada de eleganta gust si stil.
Succes

Răspuns utilizator avertizat