| pinkystyleツ a întrebat:

m-am cam plictisit de look-ul meu si vreau sa schimb ceva dar...nu am, ideei sper sa ma puteti ajuta cum as putea sa imi prin parul frumos si usorhappy!

Răspuns Câştigător
| adyzone a răspuns:

Cel mai bine te uiti pe o revista de profil, iti alegi o tunsoare, culoare, freza etc, care iti place, decupezi poza, o bagi in buzunar te duci la un hairstylist sau la un frizer, dupa buget, ii arati poza, el iti face o freza mai mult sau mai putin asemanatoare, depinde ce alegi frizerul sau HS, te uiti in oglinda, daca iti place e ok, daca nu o iei de la capat!
in loc sa iti alegi look-ul din revista poti sa te uiti pe net, dar e mai comlicat, ca trebuie sa salvezi poza dupa aia sa o printezi, iar daca nu ai imprimata e si mai naspa, oricum cred ca o sa te descurci tu!

4 răspunsuri:
| no1cares a răspuns:

Mmm cam greu de dat ideei nu ai spus cum ai parul;/
inceraca o tunsoare noua?
o culoare noua la par?

| Zazu a răspuns:

Daca nu ai, ce d-zeu vrei sa schimbi?!

| Laura_1578 a răspuns:

Nu iti vopsi parul. O tunsoare noua te poate schimba complet.
*o tunsoare stil bob prinde pe toata lumea si daca gasesti frizerul care sa isi de'a seama ce iti sta bine o sa arati superb dupa