| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de adidasi puma de la intersport, am dat 190 lei pe ei, dar in interior scrie ca sunt fabricati in china. Sunt originali?

6 răspunsuri:
| Boouublees a răspuns:

Mnu... şi eu mi-am cumpărat, şi peste 2 zile s-au rupt. ^^

| greyhound a răspuns:

Probabil ca da, Puma si de altfel mai toate companiile de clothing au fabrici in China (mai putin Adidas care a inchis-o)

| ONElena11 a răspuns:

Da, sunt.

| mona a răspuns:

Mai nou pe orice ti-ai cumpara scrie,, made in china,, posibil sa fie si originali

| Catalin_Tseppy_1990 a răspuns:

Daca sunt luati din InterSport probabil sunt originali. Stiu ca ei isi asuma ca tot ceea ce e scos la vanzare e original.

| ShopSport a răspuns:

Daca produsul este luat de la Intersport, cu siguranta este original. Indiferent de eticheta. Marile firme (Adidas, Nike, Puma, etc) au fabricile de productie in tari asiatice ca India, China, Indonezia, Taiwan, Vietnam, Pakistan, etc.

www.shop-sport.ro