| xVogue a întrebat:

Mi-am facut tatuajul intr-o marti, pe coastele din fata corpului sub piept. Infine, faza e ca mi-am luat BePhanten CREMA si tot mi se dadea jos cate putin din tatuaj, dar nu am observat sa se fi dus vreo particica din scrisul tatuajului. Am citit pe net si cica trebuia sa folosesc BePhanten UNGUENT. Tatuajul are astazi 16.12. 2012, 5 zile de cand e facut. De atunci tot ma dau cu crema BePhanten si astazi mi-am cumparat Baneocin Unguent. E vreo posibilitate sa imi fi stricat tatuajul sau ceva de genul asta? Multumesc!

1 răspuns:
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Nu, nu este nicio posibilitate! Bephanten unguent sau crema au aceeasi compozitie, doar ca unul intra mai usor in piele, altul putin mai greu! este singura diferenta, deci nu-ti face griji din cauza asta! happy