| deedi9 a întrebat:

Nici nu stiu prea bine cum sa explic. am o pata pe fata, de la coltul gurii pana la barbie, ca o dunga. E mai inchisa la culoare decat restul pielii si e un pic mai aspra... Doctorul de familie mi-a spus ca poate fi din cauza anemiei ( lipsei de fier ) dar inca nu mi-am facut analizele. O am de un an macar si am incercat cu un fel de gel special pentru pete si crema de galbenele, dar nu imi trece. Ma gandesc sa nu fie dintr-o cauza interna. Un sfat, va rog? Multumesc!

3 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Incearca (nu are ce sa-ti strice) unguent Nidoflor, o data pe zi, timp de 3-4 zile. Sanatate!

| deedi9 explică:

Nu, nu fumez. Si poate a mai trecut cineva prin asa ceva sau a mai auzit thinking, de asta am pus intrebarea. Daca nu stii, si nici nu-mi pot da vreun sfat util, nu comenta.winking

| VadTot a răspuns:

Scuza ma ca ti spun dar cine crezi dintre cei de aici iti pot spune tie ce ai putea avea! Daca nici medicul de familie nu ti a putut spune. fumezi cumva?