| Maria_Roxana_1990_bT8p a răspuns:

Http://frogs.ro/Tenisi-CONVERSE-Chuck-Taylor-All-Star-HI-M9621

1.Aceea pe alb se duc repede la spalare;
2.Pe rosu sunt mai frumosi;
3.Ies mai mult in evidenta;
4.Pare ca nu ii poti potrivi la orice dar din anumite puncte de vedere poti.

CONCLUZIA:Pe cei rosii! Dar, daca parerea nu e buna te hotarasti tu!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosii, arata mai bestial. Albu se cam duce.

| Kasia a răspuns:

Rosii.albul e greu de intretinut mai ales la tenisi.

| mihaelanita a răspuns:

Primii sunt draguti si reprezinta un stil bine diferit ( cool ). Cei albi ii poti personaliza cu carioca ( la spalat se sterg daca nu faci cu markerul si poti face alt model ). Iai pe cei care te reprezinta. :*

| Bondarel99 a răspuns:

Rosul arata bine, dar nu ii poti asorta la prea multe tinute si totusi albul se murdareste si o sa arate urat...
Hmmm mai bine rosu...

| TomyRO a răspuns:

Mai buna e aia rosie.

| Maria_Roxana_1990_bT8p a răspuns (pentru Maria_Roxana_1990_bT8p):

Ms. pentru fundita!