| Biaa14 a întrebat:

Bună TPU,nu știu cu ce sa mă îmbrac pentru pozele de album, fiindcă sunt în clasa a 8-a și mai sunt 2 luni pana atunci. Inițial as fi vrut o fustiță de piele și o cămașăbig grin. Nu sunt foarte hotărâta. Ce idei puteți sa îmi da-ți și cu ce as putea sa mă îmbrac de album? Vreau și niște poze. Fundiță.

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Ceva intr-o singura culoare mai deschisa care sa se potriveasca cu tenul tau. Iese mai bine in poze.

| Mykymu a răspuns:

Cred ca ar merge niste jeansi albastri deschisi si o camasa la care poti asorta o cravata neagra. Sa fie ceva care sa-ti placa tie. happy

| Mara14 a răspuns:

Imbracativa toti la fel pentru ca la poza de grup o sa arate ca dracu daca va duceti in 7 culori. Cel mai bine e in uniforma si va hotarati toate fetele fusta sau nici una.