| Princess14022006 a întrebat:

O sa particip la un concurs de miss!
*Stiti care sunt probele?
Concursul o sa fie intr-o tabara si nu stiu ce o sa trebuiasca sa imi iau la mine!
*Imi puteti recomanda un site cu rochii frumoase pentru copii la un pret decent?
Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Anapanda a răspuns:

Sunt probe cum ar fi:proba de zi, proba de seara, proba sport, dictie sau ceva de genu, proba de talent in care faci ce vrei si cam atat in general.Bafta de rochii nu stiu cauta la magazinele din orasul tau, depinde si de gusturi si de buget.