| oanna_4635 a întrebat:

Buna TPU.Pe care cantar va bazati? mecanic sau electronic? mie la cel mecanic imi arata mai putin, iar la cel electronic mai mult.

Răspuns Câştigător
| Catheryne a răspuns:

Si eu patesc exact la fel laughing. Totusi ma bazez mai mult pe cel electronic pentru ca este mai precis (iti arata si gramajul).winking happy

3 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Eu mă bazez pe cel eloctronic. Măcar ştii că se opreşte la 0. Ultima dată când mi-am luat un cântar mecanic se oprea ba la 5 kilograme, ba la 115. laughing Aşa că mi-am luat un cântar electronic şi părerea mea e că e mult mai bun. Totul e să îl pui mereu în acelaşi loc. happy

| XOXOyoXOXO a răspuns:

Eu prefer unul electronicbig grin

| Andreea20000 a răspuns:

Si eu patesc la fel, dar ma bazez pe cel mecanichappy.