| Damira95 a întrebat:

Stie careva vreun salon in Cluj unde se face indreptare permanenta a parului? Daca ati fost, imparatasiti-mi va rog experienta...As vrea sa-mi fac si eu, dar nu stiu unde. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Lucrez in domeniu, intinsul parului permanent, e frecte la picior de lemn, ca idee nu o sa iti stea ondulat dar apa care se elimina prin intinsul clasic de par va ramanea si nu va fi acelasi rezultat ca dupa placa... din cate te stiu eu pe tine nu ai de ce sa te plangi de par ondulat tongue

| EnVogue a răspuns:

Dami, poti oricand sa vi la noi la salon, pentru. a te consulta cu unii din stilistii nostri. Ei te vor lamuri la toate intrebarile pe care le ai in legatura cu acest serviciu. :-)