| xXMomo185 a întrebat:

Stie cineva magazine de rochii in Ploiesti? As vrea sa gasesc niste rochii nu foarte lung... Dau funda la cel mai bun raspuns.
PS: Rochii mai ieftine sau cu reduceri.

Răspuns Câştigător
| deutSa a răspuns:

Buna.Eu chiar ieri am fost in Vigo center Ploiesti si mi-am luat o rochie perfecta pot spune! cu 85 Ron....care se poate purta si vara pe strada si in club si la o petrecere, etc. Gasesti lucruri dragute acolo.Sau langa tribunal sunt tarabele acelea chinezesti unde are rochite frumoase, dar peste 1 milion si mai mult elegante. Sau vis-a-vis de vigo, e un magazin ERGY sau nu stiu cum se numeste, am un lapsus acum unde o sa gasesti lucruri dragute, acu depinde cat esti dispusa sa cheltuiesti!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat