| Aryana16 a întrebat:

Buna TPU stie cineva un site unde sa calculez cate kg trebuie sa am?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| aAnutza a răspuns:

De fapt nu kilogramele conteazahappy Poti sa ai 60 si sa arati bine, sa nu ai burta, sa nu ai celulita, fara piele lasata, ci kg sa constea in fibra. Sau poti sa ai 50 si sa ai si burta, si celulita, etc. Nu cantarul e cel care iti spune daca arati bine sau nu.

| Mirunette_Mirunico_1990 a răspuns:

Poti calcula singura daca ai de exemplu 1.65(eu) are trebui sa ai 55 de kg.