| marryspellyis a întrebat:

Sunt in perioada de adolescenta si mi-au aparut multe cosuri. Va rog spuneiti-mi cum sa scap de ele. Dau fundita!
Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Incearca o metoda naturala pui pasta de dinti e cosuri si dupa o ora te speli, atentie nu pe toata fata doar pe cosuri. Foloseste si o lotiune tonica.
Eu folosesc produse Skin Clear e la Oriflame ca sunt reprezentant.

| iiKido a răspuns:

Incearca Masti de fata, ceaiuri, un unguent.
Nu stiu.nu le am.

| alexrot15 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema. La inceput am incercat tot felul de creme insa fara rezultat. Vara trecuta, o cunostinta, reprezentanta la Forever mi-a recomandat 2 produse de la aceasta firma, ale caror rezultate chiar au fost vizibile, dar dupa 2-3 luni am incetat acest "tratament"...de lene... O verisoara care avea probleme mai grave cu aceste cosuri a fost la o farmacie, unde i s-a preparat de catre farmacista o combinatie de creme si solutii, iar in 3 saptamani nici nu se mai vedea ca ar fi avut cosuri