| Helloworld2991 a întrebat:

Va rog sa imi spune-ti daca aceasta fata arata bine.
Ea are o mica problema si nu isi da seama de acest lucru, dar eu nu inteleg de ce. Eu o consider frumoasa. Nu este asa? Va multumesc mult;)

http://imageshack.us/photo/my-images/62/3867764193944281 1763721.jpg/

Răspuns Câştigător
| laura23 a răspuns:

Este foarte frumoasa! imi plac persoanele care atunci cand zambesc isi arata dantura. Asta le da un farmec aparte.Are niste ochi frumosi a, nu vad defecte majore.Ca sa nu mai zic ca are un ten foarte curat.
Nu stiu de ce, dar tind sa cred ca aceasta fata esti tu happy

2 răspunsuri:
| yynuta a răspuns:

Este foarte frumoasa

| Miiimi a răspuns:

Este superbă!