| Bubble13 a întrebat:

voi ce remedii naturale stiti pentru un ten curat?

2 răspunsuri:
| ioionutbest a răspuns:

Buna! Cel mai bun remediu este sa aplici masti naturiste ex:o masca de miere de albine sau iaurt de asemenea te poti spala cu ceai de musetel sunt foarte bune incearca asa nu trebuie sa mai arunci banii pe produse din magazine care nici macar nu stii daca iti for fi de folos. Mult succes!

| Maryan006 a răspuns:

Nu e chiar natural dar e cel mai bunwinking... zynerit... se ia de la orice farmacie si costa doar vreo 34 de leiwinking