| IussTinna a întrebat:

:*. Vreau sa imi aduc aminte un site cu haine si nu reusesc. Ma puteti ajuta va roog? :* indiciu: numele era un singur cuvantbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Barbiiiedoll a răspuns:

Zenda?
Boohoo?
Starshines?
Refaishon?
Bfaishon?

5 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

50% din numele magazinelor de haine sunt formate dintr-un singur cuvant straight face E ca si cum ne-ai pune sa ghicim cate stele sunt pe cer happy

| Kasia a răspuns:

Asos?

| Weyland a răspuns:

Nu e un indiciu foarte folositor. Era românesc, străin? Ţii minte paleta de culori folosită? Domeniul?

| DragosteDePrimavara a răspuns:

Pai avand in vedere ca 98 % din site-urile de haine au un singur nume, nu, nu, nu prea cred ca te putem ajuta, da-ne un alt indiciu! Kurtmann?