| AlexandraM12 a întrebat:

vreau sa imi spuneti cateva modele de machiaj pentru revelion. Pls! Funda happy

7 răspunsuri:
| chibiusa a răspuns:

Ce culoare au ochii tai, ce forma si care este forma fetei tale?

| briinfinity a răspuns:

Hey! Cauta pe youtube ladydyvine. O sa gasesti multe tutoriale si nu numai la ea, sunt multe fete care fac o treaba buna o sa vezi in bara de clipuri sugerate. Succes!

| marinaandreea99 a răspuns:

Hey eu iti recomand ceva simplu dar de efect si care se potriveste la aproape orice. recomand marilyn monroe machiajul ei e super simplu o linie de tus negru si buze rosii dar pentru ca este revelion poti aplica glitter (sclipici) argintiu.o sa iasa superb!