| MelissaTheNiece13 a întrebat:

Bună TPU.
Vreau sa va rog sa mă ajutați cu o întrebare la care vreau sa răspundeți.
Va rog.
Să vă spun povestea parului meu.
Aveam un par superb toți băieții îl admirau, dar într-o zi am fost mai nebuna și am decis sa îl tund chica.
Dar când am mers la frizer rezultatul a fost sub așteptări.
Frizeriță care fusese nepricepută din partea mea m-a tuns foarte scurt.
La început tunsoarea mi s-a parul inofensiva dar dupa aia când am văzut în poze cu arat m-am speriat.
Mai puțin mă luau lacrimile.
Va rog nu mă judecați pentru decizie, sustineti-ma va rog că trec printr-o perioadă foarte grea.
Acum sunt mai bine puțin
Parul a mai crescut un pic...
Dar am alta problema acum
Parul meu nu mai sta in poziție că înainte. Se ridică în spate la rădăcina și se vede capul lung si nu îmi place. Îl vreau că înainte. Va rog dati-mi un sfat si o încurajare va rog
Am nevoie de voi.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"Aveam un par superb...M-a tuns foarte scurt...acum
Parul meu nu mai sta in poziție că înainte...Va rog dati-mi un sfat"

mai așteaptă și tu câte 3-4 săpt. pentru fiecare cm de păr in plus apoi il pui ca inainte

1 răspuns:
| Gugustelut a răspuns:

Dar noi avem nevoie de tine?