| BBoyBogdy a întrebat:

vreau si eu niste sfaturi, cum pot sa fac sa am parul asa http://www.google.ro/......tp?/imgres al meu nu e chiar asa fin, e mediu, si putin cret la spate, va rog am nevoie, cum pot sa fac sa arate ca in poza? mersi dau Funda si ce vreti voi :]

Răspuns Câştigător
| Tequilla_3721 a răspuns:

Da cu balsam dupa ce te speli pe cap si lasa-l vreo 15 minute apoi clateste-te.
Usuca-ti parul, apoi da-i cu placa.[asta fa ziua.ca daca vei face seara cand dormi ti se increteste].
Apoi o sa iti stea asa!
Nu uita, usuca-l bine de tot pana nu mai e deloc umed apoi da-i cu placa.
Astept funda. sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Mai il lasi sa creasca si dupa il faci cu placawinking

| lillix a răspuns:

Ar trebui sa. l lasi sa creasca ceva iar apoi sa. l filezi... ar trebui sa mergi la un salon cu poza asta, ei stiu mai bine, dar in principiu asa ar fi. Sper ca ti.am fost de ajutor happy.

| RB26DETT a răspuns:

Du-te la coafor si explica-i cum vrei sa fii