| DeyaPustoaicaa a întrebat:

Buna TPU; x.

recent mi-am cumparat ink` o placa de indreptat parul. remington "nu mai stiu cat. de aia groasa". si de 2 saptamani. face figurilaughing)

adica`. nu stiu ce are. ca la placa are luminitsa aia verde. cand o bagi in priza. se aprindeoh go on in fnnne oh go on.

si acum nu prea mai merge. adica ba se aprinde ba se stinge. si de`abi pot o pot fake. ca trebuie sa o pun pe stanga, dreapta, cu fata in sus oh go on. si nu stiu dc fake asa.

stie careva. dc?straight face

fundabatting eyelashes!

1 răspuns:
| lololooo a răspuns:

Probabil i-a iesit firul care este bagat acolo jos inauntru :d