| ÐεήγSzε a întrebat:

Buna TPUU, Spunti'mi si miee ce culori se poarta in 2012? FUNDAA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culoarea vedeta se numeste Tangerine Tango si reprezinta o fuziune intre rosu si portocaliu, confera curaj si optimism.(asa arata culoarea http://www.google.ro/......tp?/imgres

De asemenea se poarta culori pastelate: alege nuante de lavanda, roz, galben pai, auriu sters, piersica sau culoarea pepenelui galben. Mergi pe combinatii delicate de culori pentru un aspect cat mai feminin.
Uite si un site de unde sa te inspiri:http://frumusete.ele.ro/......12070.html
O zi buna! Funda?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ÐεήγSzε explică:

Va Multumesc pentru Raspunsuri tutror; x

| Deenissa a răspuns:

Se poarta: rosul,galbenul,portocaliul,bleu, violetul, si verde.
Funda?

| ritza200 a răspuns:

Buna Ðεήγŝa! Acum cateva zile m-am uitat la tv si zicea pe antena 1 ca in anul 2012 se poarta culorile maro, mov, rosu. Sper ca ti-am fost de folos!:*:*:*:*:* funda

| RayOrso6153 a răspuns:

Rosu, galben, portocaliu

| JoeTPU a răspuns:

Se poarta Rosul sau portocaliulwinking