| L3moNN a întrebat:

Trebuie sa ii fac un cadou l ao fata de 14ani de craciun ii place sa fie aranjata si invata bine...Carte de mare nu aas luarolling on the floor. Vreau sugestii(sa coste maxim 20lei) Dau fundita si vot la toti.Pana marti aleg castigatorulaughing.

Răspuns Câştigător
| Avril01 a răspuns:

Un ursulets simpaticlove struck...cred ca tuturor fetelele le plac usuletii d plusbatting eyelashes love struck

7 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Lumee, a zis maxim 20 lei, voi ați trecut peste măsură laughing
Du-te la 12/13 lei, găsești haine de calitate, și foarte frumoase!

| Petronela a răspuns:

Ceva de plus(ursulet...)

| xxdd a răspuns:

Pai. thinking
Daca ii place sa fie aranjata i`ai ceva mai practic sau in gen cu asta. ex: o esarfa/geanta/trusa de machiaj/parfum/bratara de argint/ceas

Daca vrei sa fii mai dulce i-ai ceva mai simbolic care sa-i aminteasca de voi. ex: jucarie de plus, o rama cu o poza cu voi, o cana de aia cu texte "pentru cea mai buna prietena"...

Daca vrei sa fii comic nu exagera. ex: pijamale, papusi voddoo

etc~

succes.:d

| nadyank a răspuns:

Ca sa te incadrezi in bani si sa ii ramana tot timpul... Un ursulet sau un ingeras din ceramica, pe care (optional) sa il poata pune si in brad. Eu i-am luat unui fost prieten un ingeras si il are si acum (dupa 6 ani), isi mai aduce aminte de mine si ma mai suna sa ma salute de cate ori vine Craciunul si vede ingerasul happy.

| CoryCorina a răspuns:

Pai ii place sa fie aranjata deci ceva de machiaj, accesorii depinde de gusturile ei tu sti cel mai bine si daca invata bine poate a pus ochii pe ceva...

| edy132 a răspuns:

Ceva cu stil care sai puna in evidenta feminitatea. O plarie neagra simpla si daca te lasa buzunarul o esarfa rosie.

| AlecSa_5470 a răspuns:

Pai eu zic ca daca ii place sa se aranjeze, sa ii iei ceva, un gloss, un fard, ceva machiaj acolo;) Intra pe :

http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/pr_ebrochure.page

si vezi pe acolo ce poti lua;) Sau ceva dupa care sa te inspiri :D

Succes cu fata;))