| Alexandrutssa a întrebat:

Trebuie sa ma duc la intretinere la unghii si nu stiu ce model sa mi fac. Fetele, ma ajutati va rog? Vreau ceva frumos, tineresc nu din astea naspa laughing))

7 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Un penis. Sau cum zice larisutza, trageti un FRENGI... ce *** o fi si ala.

| anonim333 a răspuns:

Niste culori de vara : azuriu, auriu etc. Este la moda sa fie fiecare unghie de o culoare diferita. Este si tineresc, haios si simti ca a venit vara cu acest model. Mie asa mi se pare si personal imi place happy

| deadlykiss a răspuns:

Https://www.facebook.com/NailArtJournal/photos_stream

Daca nici aici nu gasesti ceva ce sa iti placa, nu te pot ajuta :))

| LarisutzaMicutza a răspuns:

Ai putea sa-ti faci un frengi cu negru si alb (negrul sa fie doar pe doua unghii -unghia de la degetul mare si de la inelar-), iar pe frengiul alb sa fie punctulete negre si pe frenfiul negru sa fie punctulete albe. Si ai mai putea pe cele doua unghii cu frengiul negru sa, ti pui doua pietricele in stanga jos (la mana stanga), respectiv dreapta jos (la mana dreapta) big grin
Sper ca te-am ajutat big grin Funda?winking

| DixxieMdl a răspuns:

Poti sa iti pui trei pietricele in linie pe o parte a unghiei si ai putea sa iti dai cu culoarea violet si intro parte putin sclipici laughing)))