| Victoria_8725 a întrebat:

Buna tuturor...Am o problema.
Eu am ticul de`imi roade unghiile.Nu am cum sa ac sa nu mi le rod.
Din aceasta cauza le am extrem de scurte.
Dati-mi metode de`imi creste unghiile mult mai repede si metode de ale nu mi le mai roade.
Hey va amintesc ca am 13 ani deci nu vreau nustiuce medicamente...
Dau funda la primul raspuns concret!love struck

Răspuns Câştigător
| TropicalStorm a răspuns:

Ahh mama I don't want to see urat in special pentru o fata. si fratele meu avea aceiasi chestie. dar a inceput sa se controleze si acum nu si le mai roade le are mari si frumoase. si de crescut ti-ar creste daca nu ti le-ai mai roade. metode? ia si tu altceva si roade. sa ai mereu ceva cu tine sa rozi. asa poate uiti de unghii nu stiu ce sa -ti spun. kiss

5 răspunsuri:
| diidii a răspuns:

Buna :* si eu am avut aceeasi problema pana am gasit la un magazin un tratament : http://www.e-unghii.ro/tratamente/752-tratament-crestere-rapida.html
Este foarte bun, eu am dat 9 lei pe el.
:*

| Sweete a răspuns:

Bagale in ulei de masline s-au galbenus de ou si daca le rozi gandeste-te mereu ca nu trebuie u faci asta pentru ca esti stresata sau te plictisesti gasesteti ocupatii si nu mai fi stresata viata poate fi si roz. ( funda?)

| AndaWest a răspuns:

Baga mana in ardei iute sa vezi daca le mai bagi in gura

| xoxogossipgirl1 a răspuns:

Da-te cu lac pe unghii si astfel o sa simiti un gust amar sau da-ti unghiile cu sare...iar ca sa iti creasca unghiile mai repede thinking ulei de ricin...stiu ca intareste unghiile si de curand am auzit ca le si accelereaza crestereabatting eyelashes.

| lily_4121 a răspuns:

Sunt lacuri speciale pentru ati nu roade unghiile,...