| EmmaCriss a întrebat:

Buna tuturor. Numele meu este Emma(17 ani) si recent am facut o mare schimbare aspectului meu (am slabit 18 kg, mi-am lasat parul sa creasca pana la solduri si am inceput sa am mai multa grija de felul in care arat) Cu toate aceste schimbari vreau sa imi schimb si stilul vestimentar. Mereu am fost o persoana careia ii place sa fie diferita dar uneori ma simteam complexata de felul in care aratam si nu doream sa atrag prea mult atentia. :-) Acum ma simt bine in corpul meu si imi vreau sa cumpar niste hainute in stilul uniformelor din anime. :-! Si cateva hainute in stil rock.Stiti cumva de unde asi putea achizitiona astfel de haine in romania. kiss kiss Merci! :-!

Răspuns Câştigător
| crbogdan a răspuns:

Buna aici poti gasi ce iti doresti:* As vrea sa te vad imbracata in hainele alea :)) sunt sexy rau de tot :)) http://www.gotica.ro/184-HAINE-ROCK-FEMEI/176~ROCHII-gotice-rock/

3 răspunsuri:
| imiplaceciocolatamult a răspuns:

Cu ce ai slabit? In cat timp?

| imiplaceciocolatamult a răspuns:

Multumesc mult >big grin

| EmmaCriss explică:

Am slabit 18 kg in cca 50 de zile. Mi-am schimbat stilul de viata si am eliminat din alimentatia mea alimentele care consideram ca ma ingrasa (cartofi, fainoasele si dulciurile), acum nu mai evit sa mananc anumite alimente doar calculez caloriile pe care le contin si incerc sa nu depasesc 1200-1600 calorii zilnic. Foarte important, nu mananc dupa ora 18:30. kiss Si mi-am cumparat o banda de alergat o folosesc cca 30- 180 minute pe zi.;-) sper ca te-am ajutat.