| goochee a întrebat:

Unde gasesc si eu rochii elegante, tineresti si la pret ok (e pentru balul de absolvire dar nu vreau ceva pompos, ci classy)?

2 răspunsuri:
| pitik200 a răspuns:

Buna! Te invit pe Facebook si pe Instagram cu numele de " Queen Marie pe FB, si Little Queen Marie pe Instagram! Poti gasi acolo mai multe modele, iti poti creea rochita si sunt foarte calitative materialele! Te asteptam cu drag!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de bal am găsit rochii drăguțe în Ploiești shopping citty la rvl și atmosphere.
Vezi dacă ai magazinele astea în orașul tău.
Dintre cele două, rvl e mai ieftin și cu mai multe modele.
Dacă vrei una de prințesă mergi pe atmosphere.
Ceva classy am zărit în Zara, salopete.