| Kitty1212 a întrebat:

Unde se gaseste in Pitesti un magazin de unde pot achizitiona geluri, lampa...pt unghii? multumesc :*

Răspuns Câştigător
| florynailsblog a răspuns:

Buna,
Eu nu te sfatuiesc sa cumperi de la magazinele din Pitesti(gen Fortuna, pe langa Zinca) pentru ca sunt geluri de proasta calitate.
Eu mi-am cumparat de la Get Nails(calitatea este buna si un pret ff accesibil).
Poti sa arunci o provire pe modelele mele: www.florynails.wordpress.com
Pentru mai multe detalii ma poti contacta pe blog.
O zi buna!

2 răspunsuri:
| Andreea_Andreea_1982 a răspuns:

In Pitesti Jud. Arges Poti gasesti gama de Geluri Daymond Nails, este un Brand 100% Romanesc, care detine produse si aparatura Profesionala la preturi Foarte accesibile, sau poti comanda Online, pe www.daymond.ro