| anonim_2270 a întrebat:

va rog ajutati-ma .x.x.stiti vreun salon de infrumusetare...frizura.cofura orice care sa iti faca o poza sa te bage pe calculator si sa iti puna peruci sa vezi cu ce iti sta bine? in bucuresti... dau funda:*

1 răspuns:
| Aishaa a răspuns:

Http://www.taaz.com/ nu e salon, e doar virtual, te machiez si apoi poti sa incerci si frizuri.este ft bun daca il intelegi cum se fixeaza totul;) si apoi te duci la un salon oarecare zi zici ce vrei. Bafta :*