| darkprincesskiss a întrebat:

Va rog cineva care stie, ar putea sa imi faca si mie o lista cu ce produse mi-ar trebui pentru a-mi aplica acasa oja semipermanenta? Eu am: lampa uv, primer, pila si oja. Ar mai trebui ceva anume sa dau peste oja dupa ce o usuc? Va rog sa ma ajutati, m-am mai uitat la filmulete dar au unele denumiri care nu prea le inteleg happy. Va multumesc

1 răspuns:
| NoneOfUrBusiness a răspuns:

Bună. Iti voi enumara ce produse am eu. Lampa, primerul, base coat, oja semi, top coat. Top coatul il dai ca si un ultim strat iar acesta va fi un pic lipicios si uleios. Ai nevoie de o discheta imbibata in dizolvant si sa stergi unghiile dupa ultima uscare la lampa.