| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos de tot sa imi spuneti cat costa un pliculet de fond de ten? Sau care este cel mai ieftin fond de ten luat de la farmacie? Astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| negru30 a răspuns:

1 ron

6 răspunsuri:
| DarkShina5566 a răspuns:

Daca este cel mai ieftin nu inseamna ca poate fi si cel mai bun.Te sfatuiesc sa incerci de la L'oreal.

| MatildaPetrini a răspuns:

Uite ce cred eu. Daca iti cumperi ceva pentru fata, te sfatui sa i-ai ceva bun si sa nu economisesti. Cele ieftine nu sunt atat de bune. Ia si tu ceva mediu. happy

| KristalPop a răspuns:

Multumesc! Multumesc mult tuturor!

| Georgestaff08 a răspuns:

Preturile sunt 2 3 4 8 10 20 30 40 lei poate chiar mai mult dar nu toate's bune

| Crissssssss a răspuns:

Pai daca ei fond de ten de la magazin 1 leu, 1, 5lei si 2 lei.
Daca cumperi de la farmeacie 3 sau patru lei

| qxeenbee a răspuns:

Cel mai ieftin este cam de 1 ron. Daca ai probleme cu acneea iti sugerez sa folosesti Mibazon, este pentr uz veterinar dar nu conteaza, scrie pe foarte multe site-uri medicale ca este perfect pentru tenul adolescentilor care au acnee. Mi-am dat doar cu parerea. ^.^