| DinaraStakhovska a întrebat:

Va rog sa imi datiniste siteuri cu haine online care sunt seriosi si livreaza acasa. FUNDA pentru cele mai multe.Va pup :X

9 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Http://www.richstylefashion.eu/. De pe acest site mi-am cumparat o rochie.

| Bobbless a răspuns:

Http://www.fashiondays.ro/......te_layouta Fa-ti cont si ai un discount de 70 %;;) eu cred ca este cel mai bun plus ca hainele is de calitate :X:X si is faine. Fundaa? :o3

| lolly_3072 a răspuns:

Minprix si kurtmann
smugsi au h aine chiar dragute.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.miniprix.ro
Mi-am cumparat de acolo vreo 3 rochii si 5 bluze.
Ce? Are haine misto.

Fundita?:D

| claa a răspuns:

Www.banila.ro Nu numai ca livreaza acasa dar au si transportul asigurat

| MStreetdance a răspuns:

Poti incerca pe http://trendzone.ro,insa ai mare grija. :*