| justme_3711 a întrebat:

Vara aceasta se poarta genul aceasta de cizme http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&biw=1024&bih=677? ce parere aveti despre ele? multumesc.

Răspuns Câştigător
| sim0nik89 a răspuns:

S`au purtat si vara trecuta.Am intentionat sa imi iau o pereche, dar e plin Bucurestiu de doamne si domnisoare incaltare cu genu` asta de cizme. Existe o multime de cizme pentru vara mult mai frumoase Mai bine fi originala daca cumva te bate gandu` sa iti achizitionezi unele.

7 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Mie una nu imi plac...

| pReSeNt4AnA_3438 a răspuns:

Sincer sunt naspha toate pitzile le poarta si nici nu mai sunt la moda

| Amelii a răspuns:

S-au purtat si inainte. Cel putin in oras la mine vara trecuta si acum doua veri era plina de tipe cu asa ceva.
Dar sunt destul de ok, cu o rochita.

| mikaela25 a răspuns:

Sincer, cizmele astea s-au purtat acum 2 veri, nu zic ca sunt out dar incearca altceva :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una nu prea imi plac...Adica sunt unele modele chiar frumoasa si nu prea impopotonate.In cazul acesta,ca in poza asta are o colega de-a mea si sunt frumoase dar alta colega le are mult mai inalte,colorate si zici ca sunt facute din sac,musama-----> Ciubotethinking In general, da, sunt dragutehappy

| innna99 a răspuns:

Sunt foarte dragute:X
le iubesc:X
si sa stii ca am vazut foarte multe fete care inca mai poarta modelul asta FUNDA PLIZ