| crazykid_4279 a întrebat:

vin Pastele si nu stiu cum sa ma imbrac.Am o fusta neagra(mai "umflata")si o pereche de pantofi cu toc argintii sau daca e frig imi iau o pereche de pantaloni negrii. dar nu stiu ce sa imi iau sus. ceva sugestii (in afara de sacou sau camasa)?
daca se poate sa puneti si poze
dau funda la cel mai folositor raspuns.multumesc

2 răspunsuri:
| exya_5295 a răspuns:

Mmm... daca iti iei fusta care e mai "umflata" eu as spune sa iti ei ceva mai mulat pe corp adica da bine si ceva accesori sa mearga cu pantofii, dar cred ca e frig si cu pantaloii aia negrii o bluza mai larguta ar venii superb dar depinde si daca esti mai slabuta asa ca daca esti plinuta nu cred ca o sa iti vina bine, iar culori gen sa te asortezi nu prea se poarta, mai mult colorat sau cel putin o pata de culoare sper sa te ajute big grin