| Maliwiskey a întrebat:

Buna,
Voi de pe ce site-uri va mai achizitionati haine?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

About you si zalandoo

| dullcat a răspuns:

Niciunul.Prefer sa cumpar doar din magazine, deoarece pot proba sa vad cum se aseaza, verifica materialul, daca are defecte, calitatea cusaturii si croielii, etc. Da, stiu, sun exact ca bunica. laughing Dar pentru mine pe internet niciodata nu a corespuns imaginea cu realitatea 100%. Asa ca prefer sa nu mai risc.

| Frank51 a răspuns:

EMag, și uneori dacă văd ceva interesant comand de pe oricare site, fără să țin minte exact de unde, plătesc ramburs.

| Lioana a răspuns:

Nu iau haine de pe site-uri. E cu risc sa nu arate ca in poza sau sa nu-mi stea bine mie. Eu orice haina cumpar o probez in magazin inainte.

| ReddY25 a răspuns:

Doar din magazin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decathlon

| AdioTPU a răspuns:

Nu am cumpărat niciodată din magazinele online ci prefer sa o fac din magazinele reale deoarece le văd la fata locului, le pot proba și nu am surprize neplăcute de genul sa comand un anumit Nr și să primesc unul mai mare sau mai mic.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Sinsay

| Utilizatoare123 a răspuns:

Zara, Bershka

| ___Enzo a răspuns:

De pe Shein!