| Smiley999 a întrebat:

Voi merge la un bal, unde ma voi imbraca cu o rochie maro, si cizme maro. Ce culori pentru fardul de pleoape se potrivesc la aceasta tinuta? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

La bal, in cizme!?!?

| SindyR a răspuns:

Un albastru deshis foarte discret sau un maro mai agresiv merg cel mai bine. Un maro finut ar fi si el bun, pe asta ti-l recomand cel mai mult.

| ands a răspuns:

Depinde mult si de culoarea ochilor tai. Daca sunt verzi/albastri, o nuanta de maro ii pune in evidenta foarte bine, daca ai ochii caprui, merg mai toate. Distractie placuta!happy

| Vlad1428 a răspuns:

Ar merge culoare Albastru ( Inchis )