| FallenAngel_7896 a întrebat:

Bunahappy Voua ce culoare de par va place mai mult blond sau negru?

20 răspunsuri:
| deea07 a răspuns:

O nuanta intre ele, un saten ceva. Dar in nici un caz blond, nu ca as avea ceva cu blondelebig grinbatting eyelashes

| francesca89 a răspuns:

Negru.mai frumos si mai usor de ingrijit.nimic nu e mai oribil decat un par blond ars sau cu radacini inchise.iar culoarea ochilor chiar nu conteaza,cum ar fi sablonul asta de doi bani "blond cu ochi albastri",daca ai bani sa intretii un par blond(vopsea,masti, creme, coafor)ai bani si de niste lentile de contact cu 10 euro.

| bia0000 a răspuns:

Negru nu ca as avea ceva cu blondele:d

| Picsxie a răspuns:

Blond

| dianaandra1467 a răspuns:

Blonnd.Sunt incantata si de saten.Pentru ca sunt, satena

| RosalinaB a răspuns:

Negru

| Outspoken2 a răspuns:

Blond

| JustABelieber a răspuns:

Blondul, dar sa fie unul deschis iar daca nu ai ochii albastri nu il incerca.

| DianaTia a răspuns:

Scumpico! Eu personal sunt blonda, insa nu sunt prea incantata de culoarea pe care o am.e un blond aramiu.Culoarea mea naturala era saten deschis.Brunetul stiu ca te inchide mult la fata. Sunt frumoase ambele nuante, insa tine foarte mult de fizionomia fiecaruia!

| eudemonica a răspuns:

Negru cu cateva suvite blonde intr-o partetongue

| DrummerDreams a răspuns:

E fain negru.dar mie personal imi place blond pentru ca asa il am eu big grin

| mikkaella a răspuns:

Pai daca ai culoarea ochilor inchisi se potriveste negru sh daca ai culorea ochilor deschisi ti se potriveste blondul... da poti sa le combini te faci blonda cu suvite negre sau neagra cu suvite blonde... SUCCESwinking

| Barbiiie95 a răspuns:

Le prefer pe ambele

| ċønŧraśŧ a răspuns:

Mie mai mult imi place blond, dar si negru. happy Bine acum depinde de fiecare! big grin

| Áññч a răspuns:

Brunet imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunetul nu imi place, in schimb imi place foarte mult satenul inchis, dar nu ma lasa orgoliu sa incerc asa ceva laughing stiind ca slabe sunt sansele sa mai revin la blond.

Mie imi place blondul pentru ca iti da o nota de eleganta, romantism, finete, inocenta.

| PaulaJy a răspuns:

Negru cu suvita roz in fata?

| AnaMariaP9 a răspuns:

Personal prefer negrul dar nu tuturor le sta bine cu nuanta astathinking depinde si de culoarea tenului sau de tunsoare uneori.si sincer nici blondul nu e cu foarte mul mai prejos, dar multi se feresc sa o adopte din cauza stereotipurilor...

| dana_4375 a răspuns:

Pai depinde cum iti sta mai bine eu prefer negru. dar le poti folosi pe ambelehee hee

| anonim_3194 a răspuns:

Blond e mult mai frumos!