| kaloma a întrebat:

vreau sa cumpar o palarie de soare comprimabila, pe care o pot strange si baga in bagaj, dar tot ce gasesc pe piata sunt palarii tari sau apretate.Stiti cumva de unde se poate cumpara asa ceva?

3 răspunsuri:
| crissa20 a răspuns:

Incearca la magazinele cu costume de baie, de obicei acolo gasesti cam tot ce tine de plaja:* bafta:*

| Commandoo a răspuns:

Nu exista imi pare rau esti cea mai tare si frumoasa imi dai te rog funda? te implor sa vada tata ca am fundita ca zice cas praff de implor

| kaloma explică:

Ba exista ca am vazut la diferite persoane. si sa mor daca inteleg ce e cu disperarea asta dupa funde pe site laughing