| redhead13 a întrebat:

Buna!
Vreau sa cumpar un cadou care consta in aur de 24k. Voiam sa stiu unde ar fi cel mai indicat sa merg in Bucuresti? Ma refer exact ca loc. Multumesc

1 răspuns:
| Ekcstsy a răspuns:

Buna, dupa cunostiintele mele singura chestie care ai putea sa o cumperi din aur de 24k ar fi un lingou.Bijuterii din aur cu o puritate asa de mare nu cred ca se pot face. Ai putea incerca pe net. Sunt diverse siteuri unde se vand lingouri cu un pret relativ ok.