| ada31 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar ondulatorul-perie Remington AS700+ e la reducere la Altex pana pe 31martie! Stie cineva ceva de el? E bun? Se merita? Eu vreau sa imi indrept parul, sa stea mai aranjat, am o tunsoare medie, firul de par este gros. Sau stiti alt model de ondulator-perie bun? Dar bigudiurile cu scai cum sunt? si cate bigudiuri trebuie cumparate? astept pareri, sfaturi, multumesc

3 răspunsuri:
| madaa a răspuns:

Eu am ondulator d ela Remington sunt foarte multumita de el la cat de gros vrei sa iti fie firul de par trebuie doar s aiei o suvita mai mare d epar nu foarte mare mie imi ies buclele foarte dragute iar bigudiurile sun ok dar nu prea imi polace ca buclele sunt prea adunate nu sunt ca si atunci cand le faci cu ondulatorul

| ada31 explică:

Mersi mult pentru raspuns! Tu ce ondulator ai?

| ada31 explică:

Tot eu revin! am vazut modele de ondulator perie Remington... fetelor mi-am luat gandul de la ele: as 700 are doar 400w, mi-a mai placut un model as 7050 dar cand m-am uitat la perie se bataiau perii in lacasul in care sunt fixati si mi-am luat gandul si de la modelul asta. asta pentru ca mi-am facut timp si m-am dus la Altex sa le vad "live"~una e ce am vazut pe site-uri si una "live". dar...mi-a atras atentia un model Braun AS 530, pe care mi-l voi lua zilele urmatoare.