| andra4450 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un produs de la teleshopping de slabit relax and tone se numeste... oare e bun? a folosit cineva? asta e liku-ul http://www.top-shop.ro/......94-mm.html

fonditza si cat mai repede raspunsuri plz...

MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| Diia_4771 a răspuns:

Eu l-am luat din oras...mai ieftin:p
E foarte bunalove struck
Eu am avut putina celulita si facandu-mi masaj in fiecare zi, mi-a disparutlove struck
Eu zic sa incerciwinking
Fuunda?happy

3 răspunsuri:
| Dianaa94 a răspuns:

Am auzit ca e bun. Vreau si eu sa-mi cumpar dar eu am vazut in Auchan si e 750 de mi.Si e o diferenta ff mare ...la tv e 2 mil si in magazin mai putin de jumate ...si nu stiu daca o fi la fel de bun thinking

| angy_2105 a răspuns:

Hahahaha.am avut si eu... nu iti lua...nu e bun de nimic. happy

| Theola a răspuns:

Acelasi aparat original se gaseste si prin oras dar mai ieftin! mai bina s adai mai putin si sa nu fii multumita decat sa coste mult si sa iti para rau mai tarziu.