| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa imi decolorez varfurile parului si am gasit pe net mai multe masti si chestii... mastile astea au efect numai pe varfuri sau trebuiesc neaparat aplicate de la radacina?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RuxandraBianca a răspuns:

Daca vrei sa iti decolorezi varfurile inseamna ca trebuie aplicate numai pe varfuri, nu pe tot parul, ca na, nu vrei sa ti-l decolorezi pe tot, nu?

| KrEaThYvE a răspuns:

O solutie buna pentru decolorare este apa oxidenata dar nu te da cu multa decat pe varfuri!(daca te dai des si cu multa substanta risti sa iti cada parul) funda?