| emilia21 a întrebat:

Buna vreau sa intreb fetele care se pricep la moda, mi-am luat o rochita scurta maro stralucitoare, pentru o nunta in luna iunie, si nu stiu ce fel de pantof sa-mi iau, c-am ce culoare ar merge, negru sau alceva, va rog dati-mi cateva idei, va multumesc din suflet!

Răspuns Câştigător
| eb4ever a răspuns:

Stii poate nu trebuie neaparat pantofi...incearca o pereche de sandale cu toc, dar foarte foarte finute.ca sa nu eclipseze stalucirea rochii...si stii ar merge chiar si un auriu discret(la sandale). un auriu spre maro... dar daca vrei neaparat pantofi ti-as sugera unii cu bot rotund decupati in fata cu un toc nu foarte subtire dar nici foarte gros.si sa stii ca as merge tot pe un auriu spre maro... dar ca sa fiu mai sigura ar fi trebuit sa vad si rochita... dar oricum incearca. poate o sa te ajute.cine stie...

3 răspunsuri:
| eb4ever a răspuns:

Multumesc!

| claudya a răspuns:

In nici un caz pantof, ha... mai bine sandale din cureluse fine aurii sau negre cu toc inalt, dar nu cu platforma...

| Uana_5406 a răspuns:

Rochita se poate asorta cu bej auriu ecru roz verde visiniu galben_mustar portocaliu
Se poarta sandalutele acelea in stil roman care se leaga pe picior