| Aleeexa_5786 a întrebat:

Buna!
Vreau sa`mi cumpar o perie rotativa Rowenta. Voi ce parere aveti? Da rezultate? ce coafuri iti poti face? il indreapta? il onduleaza? iar daca nu este o parere buna ce imi recomandati? si cat costa?
Merci!happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc aceasta perie din noeiembrie anul trecut. Sunt foarte incantata de ea. Odata cu cumpararea ei, mi-am schimbat si coafura, imi port acum parul intors catre exterior, nu-mi ia mai mult de 5 minute dimineata sa-l aranjez.Se cumpara de la Domo sau marile magazine, cu pretul intre 200-240 lei.

| tyna90 a răspuns:

Depinde pentru ce vrei peria, daca tot esti decisa sa o cumperi sa o folosi foarte des, incearca sa nu devi dependenta ca mine laughing
Eu imi indrept parul de foarte mult timp si acum regret sad

Peria nu este foarte scumpa, costa in jur de 200-250 ron