| AndraAlexaLove a întrebat:

Buna!
Vreau si eu idei de tunsori moderne(in momentul de fata am parul pana la umeri). Va roog cat mai multe idei:X:X:X
***funda!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| AndraAlexaLove explică:

Ayumha: Eu nu vreau sa il las sa-mi creasca.:p

| Bubz a răspuns:

Eu ti'as spune sa nu te mai tunzi. eventual sa ti'l filezi sau sa te tunzi in scari. poti sa iti faci vreton drept sau intr'o parte dar eu zic sa nu exagerezi si sa'l lasi sa creascawinking. funda?batting eyelashes

| Ayumha a răspuns:

Nu este mai bine sa lasi parul sa creasca? intotdeauna parul lung este cel mai frumos pentru ca iti poti face diverse coafuri cu el... deci daca il ai pana la umeri, dc nu vrei sa il lasi sa creasca si cand va fi nevoie sa iei decat din varfuri?

Răspuns utilizator avertizat