| ByasiAtat a întrebat:

Vreau si eu lantisore, breloguri, bratari etc sa fie legat de best friends forever (cum ar fi un lantisor sa scrie bf pe unul si pe celalalt f)A si fundita! Pup:*

1 răspuns:
| produsecosmetice a răspuns:

Buna!
Sunt reprezentanta la o firma de bijuterii, eBiju, care are si lantisoare si brelocuri.Sigur ti-ai gasi ceva care sa-ti placa, si in plus sunt preturi mici, iar bijuteriile sun foarte frumoase. Daca esti interesata ma poti contacta la numarul de telefon 0733809981 sau poti da add la id-ul beauty.secrets05. :* :*